A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kalman es Csapata,
Kerdesem a kiegeszito parkfutessel lenne kapcsolatos, mivel van az automban. Gondolom nem art neki a spuri mivel gazolajjal mukodik ez a kiegeszite futes, de azert kernem a megerositeset.
Egyebkent a 4-es mondeom egr-et ledugoztam es spurit is kapott. Meg nem mentunk el vele csak 800 kilometert, de mar erezheto a hatas :)Remelem kevesebbet fog regeneralni a dpf es a fogyasztas is jobb lesz plusz vizsgan sem lesz gond. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Kerdesem a kiegeszito parkfutessel lenne kapcsolatos, mivel van az automban. Gondolom nem art neki a spuri mivel gazolajjal mukodik ez a kiegeszite futes, de azert kernem a megerositeset.
Egyebkent a 4-es mondeom egr-et ledugoztam es spurit is kapott. Meg nem mentunk el vele csak 800 kilometert, de mar erezheto a hatas :)Remelem kevesebbet fog regeneralni a dpf es a fogyasztas is jobb lesz plusz vizsgan sem lesz gond. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Legutóbbi hozzászólások