A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Béla!
A bármely kiegészítő fűtésre, a tökéletesebb égés pozitívan hat. Több típusnál is nagyon jó tapasztalatunk van! A VW T4-esek nekünk automatikus rendszerű és 13év óta teszi a dolgát és melegíti a vízrendszert minél hamarabb üzemi hőre!
A Volvo B12 600 Rally Lakó-szervizbuszba pedig levegős Webasto van kettő is. Dupla adagú SPURI-val is gyönyörűen duruzsol. Azt vettük észre, hogy a kipufogó még a decemberi mínuszokba is gyönyörű szürke volt. Pedig tudjuk, hogy szakaszosan üzemel! Ki és bekapcsol mindig a termosztát irányítása miatt!
Fogyasztás különbséget nem tudtunk mérni, mert 750literes szinte mérhetetlen a tankja van a busznak! Még annyit vettünk észre, hogy új korában hangosabb volt a ventilátor és a ki-be kapcsolás is!
A DPF szűrőről pedig rövidesen megjelenik egy cikkünk! Érdemes átolvasni, tartalmas tapasztalatokat írtam le! Már csak néhány nap és fel is tesszük! Minden esetre a SPURI nagyon jót tesz a DPF részecskeszűrőre!
Köszönöm bejegyzését, és örülök, hogy meg van elégedve a SPURI-val! Ezek szerint érdemes igazi jó minőséget gyártani!
Ebben bízunk mindig!
További lendületes, élvezetes autózást kívánok Önnek!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
A bármely kiegészítő fűtésre, a tökéletesebb égés pozitívan hat. Több típusnál is nagyon jó tapasztalatunk van! A VW T4-esek nekünk automatikus rendszerű és 13év óta teszi a dolgát és melegíti a vízrendszert minél hamarabb üzemi hőre!
A Volvo B12 600 Rally Lakó-szervizbuszba pedig levegős Webasto van kettő is. Dupla adagú SPURI-val is gyönyörűen duruzsol. Azt vettük észre, hogy a kipufogó még a decemberi mínuszokba is gyönyörű szürke volt. Pedig tudjuk, hogy szakaszosan üzemel! Ki és bekapcsol mindig a termosztát irányítása miatt!
Fogyasztás különbséget nem tudtunk mérni, mert 750literes szinte mérhetetlen a tankja van a busznak! Még annyit vettünk észre, hogy új korában hangosabb volt a ventilátor és a ki-be kapcsolás is!
A DPF szűrőről pedig rövidesen megjelenik egy cikkünk! Érdemes átolvasni, tartalmas tapasztalatokat írtam le! Már csak néhány nap és fel is tesszük! Minden esetre a SPURI nagyon jót tesz a DPF részecskeszűrőre!
Köszönöm bejegyzését, és örülök, hogy meg van elégedve a SPURI-val! Ezek szerint érdemes igazi jó minőséget gyártani!
Ebben bízunk mindig!
További lendületes, élvezetes autózást kívánok Önnek!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások