A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kalman,
Koszonom a gyors valaszt es nagyon varom a dpfes cikket. Ez az elso ilyen autonk, de remelem a spuri es a sved uzemanyag majd rendesen karban tartja a reszecskeszurojet. Erdekes itt nincs premium dizel csak egyfele 🙂 Tisztelettel, Bela
Koszonom a gyors valaszt es nagyon varom a dpfes cikket. Ez az elso ilyen autonk, de remelem a spuri es a sved uzemanyag majd rendesen karban tartja a reszecskeszurojet. Erdekes itt nincs premium dizel csak egyfele 🙂 Tisztelettel, Bela
Legutóbbi hozzászólások