A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Szaki Kft, Farkas Kálmán Úr!
Ismételten jelentkezem a kissé beteges de megújult dCi-vel. Az autó porlasztócsúcsai cserélve lettek, bár a plusz üzemanyag is elcsendesítette, 😀 de ugye a rendes megoldások a megoldások. Gyorsan hozzáteszem, hogy a nyári csörgés és erőtlenség (főleg alul a kis CR nyomásnál) bőven a Spuri előtt történt, és a Spuri szinte kiküszöbölte a problémát amíg használtam. Utána visszatért az eredeti (rossz) állapotba. 😐 A többieknek írom hogy egy 50 ezret futott általam 30 ezerrel vásárolt Daciaról van szó! Hihetetlen de az autó befecskendező rendszere elromlott ez alatt a kis idő alatt. Ez van. 🙁
Új csúcsok, IMA kód, új üza szűrő és 170 ezer forint hiánnyal indítottam az új évet...
Az új csúcsokkal szép a hangja de próbaképp 2 hete ismét töltöttem bele.
Az autó alapjárata bámulatos lett. Ezt onnan is tudom (egyrészt kívülről 😀 ) hogy pont alapjáraton egy borzasztó idegesítő műanyagelem rázkódott a műszerfal belsejében. Hát az már nem rázkódik.
120km/h egyharmad gázpedál állás (egy 80 lóerős kisbusz méretű autóról beszélünk)... aminek a végsebessége 160km/h.
Gyorsításnál is érezhető erőtöbblet és szinte a hanga is más tónusú.
És hogy a végén idegesítsem (magamat is) Ön szerint az adagoló szakszerviz miért mondta hogy aztán töltögessem a 2T olajat (2dl/50 liter) a tankba?! Nyem érteni. Köszönöm előre is.
Ismételten jelentkezem a kissé beteges de megújult dCi-vel. Az autó porlasztócsúcsai cserélve lettek, bár a plusz üzemanyag is elcsendesítette, 😀 de ugye a rendes megoldások a megoldások. Gyorsan hozzáteszem, hogy a nyári csörgés és erőtlenség (főleg alul a kis CR nyomásnál) bőven a Spuri előtt történt, és a Spuri szinte kiküszöbölte a problémát amíg használtam. Utána visszatért az eredeti (rossz) állapotba. 😐 A többieknek írom hogy egy 50 ezret futott általam 30 ezerrel vásárolt Daciaról van szó! Hihetetlen de az autó befecskendező rendszere elromlott ez alatt a kis idő alatt. Ez van. 🙁
Új csúcsok, IMA kód, új üza szűrő és 170 ezer forint hiánnyal indítottam az új évet...
Az új csúcsokkal szép a hangja de próbaképp 2 hete ismét töltöttem bele.
Az autó alapjárata bámulatos lett. Ezt onnan is tudom (egyrészt kívülről 😀 ) hogy pont alapjáraton egy borzasztó idegesítő műanyagelem rázkódott a műszerfal belsejében. Hát az már nem rázkódik.
120km/h egyharmad gázpedál állás (egy 80 lóerős kisbusz méretű autóról beszélünk)... aminek a végsebessége 160km/h.
Gyorsításnál is érezhető erőtöbblet és szinte a hanga is más tónusú.
És hogy a végén idegesítsem (magamat is) Ön szerint az adagoló szakszerviz miért mondta hogy aztán töltögessem a 2T olajat (2dl/50 liter) a tankba?! Nyem érteni. Köszönöm előre is.
Legutóbbi hozzászólások