Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Richárd Richárd írta ekkor 2014.02.25. 20:00
Tiszteletem!

Én is csak pozitív tapasztalattal rendelkezem a Spuri-val kapcsolatban. Viszont a közeljövőben szeretnék vásárolni egy másik autót, méghozzá egy Renault Megane-t 1.5 DCI motorral szerelt típust. Mint tudjuk milyen a magyar gázolaj, és lehet-e Spuri-val pótolni, illetve "felturbózni" hogy ne legyen probléma a magasnyomású rendszerrel és a porlasztokkal? Egyébként a benzinüzemű autómnak jót tett a spuri rendszeres használata! Válaszát előre is köszönöm!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft