A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Béla!
Már csupán erre egy válasz lehetséges! Azért van, csak egyféle gázolaj, mert egyfélére van szükség! Ha valaki extra minőséget akar, akkor adalékoljon!
Ezért nem érdemes külön egy tartálynyi gázolajat tárolni, igen kis forgalom miatt!
Köszönöm értékes információit!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Már csupán erre egy válasz lehetséges! Azért van, csak egyféle gázolaj, mert egyfélére van szükség! Ha valaki extra minőséget akar, akkor adalékoljon!
Ezért nem érdemes külön egy tartálynyi gázolajat tárolni, igen kis forgalom miatt!
Köszönöm értékes információit!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások