Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.02.26. 12:40
Kedves Béla!

Már csupán erre egy válasz lehetséges! Azért van, csak egyféle gázolaj, mert egyfélére van szükség! Ha valaki extra minőséget akar, akkor adalékoljon!
Ezért nem érdemes külön egy tartálynyi gázolajat tárolni, igen kis forgalom miatt!
Köszönöm értékes információit!
Üdvözlettel, Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft