Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.02.26. 13:08
Tisztelt Richárd!

Először is örülök, hogy a benzines autójánál meg volt elégedve a SPURI-val!
A dízelbe is hasonló tapasztalata lesz! Mondhatom, szinte lét kérdés manapság a mostani gázolajakat is adalékolni! A magas nyomás még inkább feltételezi a komfortosabb jó minőséget!
Használja állandó jelleggel, megelégedetten a SPURI-t, hisz úgysem lesz drágább vele az autózás, csak olcsóbb és biztonságosabb!

További balesetmentes kilométereket kívánok!

Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft