A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Richárd!
Először is örülök, hogy a benzines autójánál meg volt elégedve a SPURI-val!
A dízelbe is hasonló tapasztalata lesz! Mondhatom, szinte lét kérdés manapság a mostani gázolajakat is adalékolni! A magas nyomás még inkább feltételezi a komfortosabb jó minőséget!
Használja állandó jelleggel, megelégedetten a SPURI-t, hisz úgysem lesz drágább vele az autózás, csak olcsóbb és biztonságosabb!
További balesetmentes kilométereket kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Először is örülök, hogy a benzines autójánál meg volt elégedve a SPURI-val!
A dízelbe is hasonló tapasztalata lesz! Mondhatom, szinte lét kérdés manapság a mostani gázolajakat is adalékolni! A magas nyomás még inkább feltételezi a komfortosabb jó minőséget!
Használja állandó jelleggel, megelégedetten a SPURI-t, hisz úgysem lesz drágább vele az autózás, csak olcsóbb és biztonságosabb!
További balesetmentes kilométereket kívánok!
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások