A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Uram!
Elolvastam a "Spuri üzemanyagadalék a magasnyomású dízelmotorokban" című cikket, ahol a PDTI motorokról ír. Itt említi, hogy a 1.5x adalékolást szeretik ezek a motorok. A Renault dCI motorjaira is érvényes ez az állítás?
Köszönettel: Landenberger Gábor
Elolvastam a "Spuri üzemanyagadalék a magasnyomású dízelmotorokban" című cikket, ahol a PDTI motorokról ír. Itt említi, hogy a 1.5x adalékolást szeretik ezek a motorok. A Renault dCI motorjaira is érvényes ez az állítás?
Köszönettel: Landenberger Gábor
Legutóbbi hozzászólások