Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2004.07.14. 07:00
Tisztelt cím!
Lassan 1,5 éves Renault Megane Limousine 1,5 dci-m van.
Egy benzinkútnál találtam a Spuri-szórólapot, láttam a sok pozitív tapasztalatot a honlapjukon, gondoltam kipróbálnám.
Kérdésem, hogy ennél a motornál milyen kézzelfogható pozitív tapasztalatra számíthatok, van-e esetleg ilyen típusú motorra már kézzelfogható, számokkal megerősített tapasztalatuk?
Vidéken dolgozom, hétvégenként utazom haza, ami 400 km-t jelent alkalmanként.
Mivel nemigen térítik az üzag-költséget, hasznos lenne, ha valóban lenne megtakarítás, de a 2000 Ft-os ár nem tudom, egyáltalán visszajön-e??

Kérem tárgyilagos, elfogulatlan tapasztalati véleményüket.

Várom mihamarabbi válaszukat!
Köszönettel: Tóth Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft