A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt cím!
Lassan 1,5 éves Renault Megane Limousine 1,5 dci-m van.
Egy benzinkútnál találtam a Spuri-szórólapot, láttam a sok pozitív tapasztalatot a honlapjukon, gondoltam kipróbálnám.
Kérdésem, hogy ennél a motornál milyen kézzelfogható pozitív tapasztalatra számíthatok, van-e esetleg ilyen típusú motorra már kézzelfogható, számokkal megerősített tapasztalatuk?
Vidéken dolgozom, hétvégenként utazom haza, ami 400 km-t jelent alkalmanként.
Mivel nemigen térítik az üzag-költséget, hasznos lenne, ha valóban lenne megtakarítás, de a 2000 Ft-os ár nem tudom, egyáltalán visszajön-e??
Kérem tárgyilagos, elfogulatlan tapasztalati véleményüket.
Várom mihamarabbi válaszukat!
Köszönettel: Tóth Attila
Lassan 1,5 éves Renault Megane Limousine 1,5 dci-m van.
Egy benzinkútnál találtam a Spuri-szórólapot, láttam a sok pozitív tapasztalatot a honlapjukon, gondoltam kipróbálnám.
Kérdésem, hogy ennél a motornál milyen kézzelfogható pozitív tapasztalatra számíthatok, van-e esetleg ilyen típusú motorra már kézzelfogható, számokkal megerősített tapasztalatuk?
Vidéken dolgozom, hétvégenként utazom haza, ami 400 km-t jelent alkalmanként.
Mivel nemigen térítik az üzag-költséget, hasznos lenne, ha valóban lenne megtakarítás, de a 2000 Ft-os ár nem tudom, egyáltalán visszajön-e??
Kérem tárgyilagos, elfogulatlan tapasztalati véleményüket.
Várom mihamarabbi válaszukat!
Köszönettel: Tóth Attila
Legutóbbi hozzászólások