Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Szabó Attila Szabó Attila írta ekkor 2014.03.01. 21:03
Tisztelt Uram!
Most kezdtem el használni a Spuri adalékot,mivel az 1,6-os G astra hiba jeleket dobált az EGR szelep és a lambda szondára,első használat után a hiba jelzés megszűnt,az autó szerelő szerint kormos volt és Ő javasolta az adalék anyagot is.Nem gondoltam volna h így eltudom kerülni a cseréjüket,de a spuri segített.Lenne még egy kérdésem ezek után szeretném a CBR 600 Honda motor kerékpáromba is használni,ami karburátoros,használhatom az adalék anyagot ebbe is vagy nem?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft