Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.03.02. 11:03
Tisztelt Szabó Attila!

Örülök az eredménynek! Így kell működnie a SPURI-nak!
A jó üzemanyag megtérül!
Ne hagyja abba az adalékolást, mert még csak most kezdte el a felkonfigurálást a SPURI!

A karburátoros járműveknek is jót tesz! Sőt húsz éve ezzel kezdtük a teszteléseket! Imádni fogja a végeredmény a nyitott rendszerű üzemanyag ellátó rendszerek esetén is!
Kérem írja le itt is a tapasztalatát!
Köszönjük előre is!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft