Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
András András írta ekkor 2014.03.03. 18:14
Tisztelt Farkas úr!
Ha rendszeresen használom a Spurit, akkor elvileg mindegy melyik kúton tankolok, mert a Spuri "feljavítja"? Persze nem azt várom, hogy nevezzen meg benzinkút hálózatokat. Én eddig egy bizonyos kúthálózathoz ragaszkodtam, de hosszab távon nem mindeg megoldható, hogy annál a kútnál tankoljak. Illetve a diszkont kutak olcsóbb árai is vonzóak lehetnek, de azoktól tartok. A Spurival biztonságban érezhetem magam? (Vagyis az autóm) Ugyanis mindig van egy adag az autómban, ha tankolni kell akkor kéznél legyen 🙂
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft