A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Ha rendszeresen használom a Spurit, akkor elvileg mindegy melyik kúton tankolok, mert a Spuri "feljavítja"? Persze nem azt várom, hogy nevezzen meg benzinkút hálózatokat. Én eddig egy bizonyos kúthálózathoz ragaszkodtam, de hosszab távon nem mindeg megoldható, hogy annál a kútnál tankoljak. Illetve a diszkont kutak olcsóbb árai is vonzóak lehetnek, de azoktól tartok. A Spurival biztonságban érezhetem magam? (Vagyis az autóm) Ugyanis mindig van egy adag az autómban, ha tankolni kell akkor kéznél legyen 🙂
Ha rendszeresen használom a Spurit, akkor elvileg mindegy melyik kúton tankolok, mert a Spuri "feljavítja"? Persze nem azt várom, hogy nevezzen meg benzinkút hálózatokat. Én eddig egy bizonyos kúthálózathoz ragaszkodtam, de hosszab távon nem mindeg megoldható, hogy annál a kútnál tankoljak. Illetve a diszkont kutak olcsóbb árai is vonzóak lehetnek, de azoktól tartok. A Spurival biztonságban érezhetem magam? (Vagyis az autóm) Ugyanis mindig van egy adag az autómban, ha tankolni kell akkor kéznél legyen 🙂
Legutóbbi hozzászólások