A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a helyzet a Spuri és a TDI motorokkal?
A turbónak nem lesz semmi baja az adaléktól?
A másik kérdésem pedig az lenne ha elvileg kitisztitja a Spuri a motort és mindent akkor megszünteti azokat a tömítéseket is amiket eddig a kosz, a korom "biztositott" egy öregebb motornál...
Vagyis mindenhol tömítéscsere, beállítások stb... arról nem is beszélve h a csöveket el is dugíthatja az "elmozdított" sok szennyeződés!
Az lenne a kérdésem, hogy mi a helyzet a Spuri és a TDI motorokkal?
A turbónak nem lesz semmi baja az adaléktól?
A másik kérdésem pedig az lenne ha elvileg kitisztitja a Spuri a motort és mindent akkor megszünteti azokat a tömítéseket is amiket eddig a kosz, a korom "biztositott" egy öregebb motornál...
Vagyis mindenhol tömítéscsere, beállítások stb... arról nem is beszélve h a csöveket el is dugíthatja az "elmozdított" sok szennyeződés!
Legutóbbi hozzászólások