Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
amavisca amavisca írta ekkor 2014.03.05. 16:04
Tisztelt Farkas úr!

Az lenne a kérdésem, hogy mi a helyzet a Spuri és a TDI motorokkal?
A turbónak nem lesz semmi baja az adaléktól?
A másik kérdésem pedig az lenne ha elvileg kitisztitja a Spuri a motort és mindent akkor megszünteti azokat a tömítéseket is amiket eddig a kosz, a korom "biztositott" egy öregebb motornál...
Vagyis mindenhol tömítéscsere, beállítások stb... arról nem is beszélve h a csöveket el is dugíthatja az "elmozdított" sok szennyeződés!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft