A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves amavisca!
A TDI motrból nagyon sokféle készült. Tegyük fel a turbódízel intercoolerre gondolt!
Ekkor nagyon megkíméli a turbót, a hűtőgél miatti kisebb kisebb hűhatás miatt, nem ég meg az olaj a turbótengely kenése közben!
Másrészt pedig a kipudógázban olyan anyagok maradnak jelen, melyek roppant oldó hatásuknál fogva Szép lassan gőz formájúvá alakítják, elégetik a kormos lerakódásokat!
A másik kérdésére válaszolva a korom nem tömít! Semmilyen motoralkatrészben! Ha nem kormos egy dugótető, szelep, EGR, turbólapát stb, akkor annak csak előnye lehet! A tiszta motor jobban muzsikál, még kopottan is!
Próbálja ki, teljesen biztos meg lesz elégedve az eredménnyel!
A csövek eldugítását kétféle képen értem, üzemanyagcső és kipufogó!
Az üzemanyag oldalon a paraffinos gyantás lerakódásokat , maradék nélkül oldatba hozza folyékony formába. Az eloxidált fém és oldhatatlan nagy méretű szilárd koszt lebegtetve a üzemanyagszűrőbe viszi! Ezt ki kell 4-5 tank SPURI adalékolás után cserélni!
A kipufogóban, pedig oldó hatás érvényesül szintén! Ritkán esett meg, hogy a dobba megrekedt a levált rész! Ezt egy leszerelés alkalmával ki kell belőle önteni, el kell távolítani a szilárd csörgős levált darabokat! A szűk kormos keresztmetszethez képest a tiszta kipufogó rendszerrel jobban megy az autó és kevesebbet fogyaszt!
Ez ellen a javaslat a kicsit magasabb fordulaton való kiégetés, egy hosszú út alkalmával! És megoldódik a probléma!
Ha ezt éjszaka végezte egy-két vásárlónk, akkor fényes szikrákról számoltak be, amit a visszapillantóba lehetett látni!
Bátran használja a SPURI-t csak jótékony hatása van!
Köszönöm kérdését!
Tanúságos volt!
További biztonságos közlekedést kívánok!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
A TDI motrból nagyon sokféle készült. Tegyük fel a turbódízel intercoolerre gondolt!
Ekkor nagyon megkíméli a turbót, a hűtőgél miatti kisebb kisebb hűhatás miatt, nem ég meg az olaj a turbótengely kenése közben!
Másrészt pedig a kipudógázban olyan anyagok maradnak jelen, melyek roppant oldó hatásuknál fogva Szép lassan gőz formájúvá alakítják, elégetik a kormos lerakódásokat!
A másik kérdésére válaszolva a korom nem tömít! Semmilyen motoralkatrészben! Ha nem kormos egy dugótető, szelep, EGR, turbólapát stb, akkor annak csak előnye lehet! A tiszta motor jobban muzsikál, még kopottan is!
Próbálja ki, teljesen biztos meg lesz elégedve az eredménnyel!
A csövek eldugítását kétféle képen értem, üzemanyagcső és kipufogó!
Az üzemanyag oldalon a paraffinos gyantás lerakódásokat , maradék nélkül oldatba hozza folyékony formába. Az eloxidált fém és oldhatatlan nagy méretű szilárd koszt lebegtetve a üzemanyagszűrőbe viszi! Ezt ki kell 4-5 tank SPURI adalékolás után cserélni!
A kipufogóban, pedig oldó hatás érvényesül szintén! Ritkán esett meg, hogy a dobba megrekedt a levált rész! Ezt egy leszerelés alkalmával ki kell belőle önteni, el kell távolítani a szilárd csörgős levált darabokat! A szűk kormos keresztmetszethez képest a tiszta kipufogó rendszerrel jobban megy az autó és kevesebbet fogyaszt!
Ez ellen a javaslat a kicsit magasabb fordulaton való kiégetés, egy hosszú út alkalmával! És megoldódik a probléma!
Ha ezt éjszaka végezte egy-két vásárlónk, akkor fényes szikrákról számoltak be, amit a visszapillantóba lehetett látni!
Bátran használja a SPURI-t csak jótékony hatása van!
Köszönöm kérdését!
Tanúságos volt!
További biztonságos közlekedést kívánok!
Tisztelettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások