Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
R. Péter R. Péter írta ekkor 2014.03.07. 20:41
Tisztelt Uram!
Az elmúlt idõszakban elkezdtem a kagyló emblémájú töltõállomáson tankolni és azóta kerregõsebbnek tünik a dízel Renault Megane III-asom 1,5 dCi motorja.
Van rá némi lehetõség, hogy az adalék ezt a problémát is orvosolni tudja?
Mm arre gondolok, hogy a hangján és a dinamikáján javít-e.
Mellékesen még azt szeretném megkérdezni, hogy van-e bármilyen intolerancia pl. STP Diesel adalékkal.
Válaszát elõre is köszönöm!
R. Péter
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft