A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Péter!
Első kérdésére, hogy miért kerreg van több ok! Az égési folyamat nem az optimumnál történik! A motor karekterisztikájához nem illeszkedik jól a homogénebb anyag! Ez minden mostani üzemanyag hibája! Erről a kezdőlapon itt olvashat több cikket is bővebb magyarázattal! Előtöltés, égési sebességek sem illeszkednek a sokrétűnek vélt üzemanyagnál! Erre lenne a motor tervezve. Csak nem kapja meg! Bio, komponens kicsit sok bele, de erről itt ne is beszéljünk többet!
Igen simítani fog a hangján a SPURI! Nyomaték többletet is fogja érezni! Ebben biztos vagyok! Viszont hagyjon időt neki, hogy a kerregésből eredő kormot és károkat helyre tudja állítani! 2-3 tankolás, ha nem sok még a korom! Ha igen 4-5 tankolás!
A másik adalékkal kapcsolatban nehéz nyilatkozni! A kilenc bevizsgáltak között Ő is benne volt. Megpróbálok sárdobálás nélkül írni, finoman hogy értse!
Csúnya dolog az önfényezés, ezért kerülném!
Bármilyen tolorenciával lehet bármit használni a SPURI mellett.
De felesleges! Pláne akkor, amikor hatóanyag nélküli szert alkalmazunk! Nesze semmi, fogd meg jól!
Idézném az INDUL A
BAKTERHÁZBÓL:" Szorítsa kendtek jó erősen a hóna alá.....no? Érzi-i, hogy javúúúl!"
Remélem érti, hogy placebó hatás mi is! Legfeljebb erről lehet szó! Pszichikai, szugerálás alapján lehet csak vélt hatása! Ami nem valószínű! De azt javaslom kezdje ezzel! Próbálja ki! Ennyit megér! Ha kifogyott a tankból jöhet a SPURI!
Aztán írja meg a különbséget! Tanúságos lesz az biztos!
Köszönöm érdeklődő levelét!
További élvezetes autózást kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Első kérdésére, hogy miért kerreg van több ok! Az égési folyamat nem az optimumnál történik! A motor karekterisztikájához nem illeszkedik jól a homogénebb anyag! Ez minden mostani üzemanyag hibája! Erről a kezdőlapon itt olvashat több cikket is bővebb magyarázattal! Előtöltés, égési sebességek sem illeszkednek a sokrétűnek vélt üzemanyagnál! Erre lenne a motor tervezve. Csak nem kapja meg! Bio, komponens kicsit sok bele, de erről itt ne is beszéljünk többet!
Igen simítani fog a hangján a SPURI! Nyomaték többletet is fogja érezni! Ebben biztos vagyok! Viszont hagyjon időt neki, hogy a kerregésből eredő kormot és károkat helyre tudja állítani! 2-3 tankolás, ha nem sok még a korom! Ha igen 4-5 tankolás!
A másik adalékkal kapcsolatban nehéz nyilatkozni! A kilenc bevizsgáltak között Ő is benne volt. Megpróbálok sárdobálás nélkül írni, finoman hogy értse!
Csúnya dolog az önfényezés, ezért kerülném!
Bármilyen tolorenciával lehet bármit használni a SPURI mellett.
De felesleges! Pláne akkor, amikor hatóanyag nélküli szert alkalmazunk! Nesze semmi, fogd meg jól!
Idézném az INDUL A
BAKTERHÁZBÓL:" Szorítsa kendtek jó erősen a hóna alá.....no? Érzi-i, hogy javúúúl!"
Remélem érti, hogy placebó hatás mi is! Legfeljebb erről lehet szó! Pszichikai, szugerálás alapján lehet csak vélt hatása! Ami nem valószínű! De azt javaslom kezdje ezzel! Próbálja ki! Ennyit megér! Ha kifogyott a tankból jöhet a SPURI!
Aztán írja meg a különbséget! Tanúságos lesz az biztos!
Köszönöm érdeklődő levelét!
További élvezetes autózást kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások