A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki KFT.!
Ma vásároltam, illetve hozattam egy kis kiszerelésű JG-2- es adalekot, amit az eddig piros spurival jaratott moto szeretnék tölteni.
Azonban a flakonon valami Rc8 vagy milyen vegzodes van írva, alatt felsorolas hogy hutorendszer stb tisztitasara is jó. Azt hittem eddig, hogy csak kétféle Spuri létezik. A sima piros és a JG 2.Akkor most mit vásároltam!??
Ma vásároltam, illetve hozattam egy kis kiszerelésű JG-2- es adalekot, amit az eddig piros spurival jaratott moto szeretnék tölteni.
Azonban a flakonon valami Rc8 vagy milyen vegzodes van írva, alatt felsorolas hogy hutorendszer stb tisztitasara is jó. Azt hittem eddig, hogy csak kétféle Spuri létezik. A sima piros és a JG 2.Akkor most mit vásároltam!??
Legutóbbi hozzászólások