Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Fischer László Fischer László írta ekkor 2014.03.08. 15:05
Tisztelt Szaki KFT.!

Ma vásároltam, illetve hozattam egy kis kiszerelésű JG-2- es adalekot, amit az eddig piros spurival jaratott moto szeretnék tölteni.
Azonban a flakonon valami Rc8 vagy milyen vegzodes van írva, alatt felsorolas hogy hutorendszer stb tisztitasara is jó. Azt hittem eddig, hogy csak kétféle Spuri létezik. A sima piros és a JG 2.Akkor most mit vásároltam!??
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft