A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTóth Attila kérdésére válaszolva, amit termékleírásban kiszámoltunk üzemanyag-megtakarítás két dolog függvénye:
1. Mennyi szennyeződés, illetve víz van az üzemanyag-ellátó rendszerben, mert a termék először ezeket távolítja el, csak utána érezhető a fogyasztáscsökkenés.
2. Mennyire használja ki a teljesítmény-növekedést, amely szintén a folyamatos adagolás eredménye. Általában, ha érezzük, hogy az autónk jobban megy, hajlamosak vagyunk 'odalépni', így a fogyasztás-csökkenés elmarad, viszont ugyanolyan sebességhatárok mellett garantált.
1. Mennyi szennyeződés, illetve víz van az üzemanyag-ellátó rendszerben, mert a termék először ezeket távolítja el, csak utána érezhető a fogyasztáscsökkenés.
2. Mennyire használja ki a teljesítmény-növekedést, amely szintén a folyamatos adagolás eredménye. Általában, ha érezzük, hogy az autónk jobban megy, hajlamosak vagyunk 'odalépni', így a fogyasztás-csökkenés elmarad, viszont ugyanolyan sebességhatárok mellett garantált.
Legutóbbi hozzászólások