Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.03.08. 15:37
Kedves László!

Azonnal írom is időveszteség ne érje!
Kára nem származott belőle, ha már beleöntötte a folyadékot a tankba!
Ugyanazon receptúra alapján, ugyanaz a folyadék, de jogilag azt kell hivatalosan itt, és most mondanom, hogy nem jogszerű! Egy tanknyi üzemanyagba nincs kifizetve a SPURI-8 nál a jövedéki adó! Mert ez az ULTRADERM kategória!
11Ft jövedéki ADÓ BE NEM FIZETÉST VALÓSÍTOTT MEG!
Ejnye! !

Erről olvashat a SPURI-8 honlapunkon, amit megtalál itt rögtön a jobboldalon a Matricára kattintva!
Olvassa szeretettel!
Nekem 8, ha neked 8!
Remélem érthető!
Köszi!
F.K.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft