A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Köszönöm gyors válaszát, azt - hogy a kereskedő mit hoz, és ad el nekem, nem tehetek - tehát fajjon az ő feje miatta.
Eddig egy két tank benzint használtam el a pirosból a motorba. Mehet neki a kék!? 🙂
Köszönöm gyors válaszát, azt - hogy a kereskedő mit hoz, és ad el nekem, nem tehetek - tehát fajjon az ő feje miatta.
Eddig egy két tank benzint használtam el a pirosból a motorba. Mehet neki a kék!? 🙂
Legutóbbi hozzászólások