A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves László!
Igen, lehet a kéket is használni az eredményt élvezni fogja!
Hogy milyen üzemanyagot kapunk a kútról azt sajnos nem tudjuk előre! Ki vagyunk szolgáltatva a kutyulásaikhoz! Ha nem maszek kút akkor, pedig pláne, a nyereség miatt!
A hidegen sajtolt nyers, észterezés nélküli napraforgó olaj termelői ára most 250ft. Ha nem 7% hanem 12% van benne, akkor mit lehet velük tenni? Semmit!
Vagy mégis? SPURI-val javítani a minőséget.
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Igen, lehet a kéket is használni az eredményt élvezni fogja!
Hogy milyen üzemanyagot kapunk a kútról azt sajnos nem tudjuk előre! Ki vagyunk szolgáltatva a kutyulásaikhoz! Ha nem maszek kút akkor, pedig pláne, a nyereség miatt!
A hidegen sajtolt nyers, észterezés nélküli napraforgó olaj termelői ára most 250ft. Ha nem 7% hanem 12% van benne, akkor mit lehet velük tenni? Semmit!
Vagy mégis? SPURI-val javítani a minőséget.
Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások