Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.03.08. 19:11
Kedves László!

Igen, lehet a kéket is használni az eredményt élvezni fogja!
Hogy milyen üzemanyagot kapunk a kútról azt sajnos nem tudjuk előre! Ki vagyunk szolgáltatva a kutyulásaikhoz! Ha nem maszek kút akkor, pedig pláne, a nyereség miatt!

A hidegen sajtolt nyers, észterezés nélküli napraforgó olaj termelői ára most 250ft. Ha nem 7% hanem 12% van benne, akkor mit lehet velük tenni? Semmit!

Vagy mégis? SPURI-val javítani a minőséget.

Üdvözlettel! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft