A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr.
Érdeklődni szeretnék hogy hogy használjam az adalékukat. most került a tulajdonomba egy autó ami dízel. ( 1.9 jtd 105 fiat bravo) mivel benzinesbe már bevált így ebben is megpróbálom.
Mit tanácsol? kék vagy a rózsaszínt ? és az arány mi legyen esetleg egyéb tanács mi lenne ?
Érdeklődni szeretnék hogy hogy használjam az adalékukat. most került a tulajdonomba egy autó ami dízel. ( 1.9 jtd 105 fiat bravo) mivel benzinesbe már bevált így ebben is megpróbálom.
Mit tanácsol? kék vagy a rózsaszínt ? és az arány mi legyen esetleg egyéb tanács mi lenne ?
Legutóbbi hozzászólások