Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
K K írta ekkor 2014.03.17. 08:24
Tisztelt Farkas úr.
Érdeklődni szeretnék hogy hogy használjam az adalékukat. most került a tulajdonomba egy autó ami dízel. ( 1.9 jtd 105 fiat bravo) mivel benzinesbe már bevált így ebben is megpróbálom.
Mit tanácsol? kék vagy a rózsaszínt ? és az arány mi legyen esetleg egyéb tanács mi lenne ?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft