A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán úr !
Azt szeretném kérdezni hogy véletlenül fél tank benzinhez beleöntöttem a kis 125ml-es spurit,és hogy ebből fog e valami gond származni az autónak?
Azt szeretném kérdezni hogy véletlenül fél tank benzinhez beleöntöttem a kis 125ml-es spurit,és hogy ebből fog e valami gond származni az autónak?
Legutóbbi hozzászólások