A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációIgazából a cél az az hogy a befecskendezők és az egész dízel rendszer tisztítása... akkor a rózsaszín 1.5x adagban megfelel ? nem versenyzőnek érzem magam és az autót normális üzemben hazsnálnám.
Legutóbbi hozzászólások