Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.03.20. 18:43
Tisztelt Szabó József Úr!

Megnyugtathatom, semmi probléma nem történt!
Egy kicsit nyomatékosabb lesz az autó a szokásoshoz képest, olyan 3-5%-kal! Minden alkotója a SPURI-nak jót tesz a motornak! A többlettel nem arányosan nő a teljesítmény, csak kicsit! A kopáscsökkentő, hűtőgél, az oktánnövelés mind jól jön. Csak már nem annyira gazdaságos a kétszeres mennyiség!
Ennyi az egész!
Köszönöm kérdését, további élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft