A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szabó József Úr!
Megnyugtathatom, semmi probléma nem történt!
Egy kicsit nyomatékosabb lesz az autó a szokásoshoz képest, olyan 3-5%-kal! Minden alkotója a SPURI-nak jót tesz a motornak! A többlettel nem arányosan nő a teljesítmény, csak kicsit! A kopáscsökkentő, hűtőgél, az oktánnövelés mind jól jön. Csak már nem annyira gazdaságos a kétszeres mennyiség!
Ennyi az egész!
Köszönöm kérdését, további élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Megnyugtathatom, semmi probléma nem történt!
Egy kicsit nyomatékosabb lesz az autó a szokásoshoz képest, olyan 3-5%-kal! Minden alkotója a SPURI-nak jót tesz a motornak! A többlettel nem arányosan nő a teljesítmény, csak kicsit! A kopáscsökkentő, hűtőgél, az oktánnövelés mind jól jön. Csak már nem annyira gazdaságos a kétszeres mennyiség!
Ennyi az egész!
Köszönöm kérdését, további élvezetes autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások