Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.03.20. 19:01
Tisztelt K Úr!

Teljesen rendben van a másfél szeres mennyiség! Csak tovább kell minden tankolásba használni! Roham szerű egyszeri tisztításba nem nagyon lehet eredményt elérni, mert alig, hogy nincs Spuri az üzemanyagba rögtön kezd gyantásodni, kormosodni, koszosodni a rendszer!
Normál adagot ajánlok a normál piros SPURI-ból minden tankoláshoz!
Így biztonságos, tiszta jármű üzemmódot produkál a SPURI.
Balesetmentes közlekedést kívánok továbbra is Önnek!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft