A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt K Úr!
Teljesen rendben van a másfél szeres mennyiség! Csak tovább kell minden tankolásba használni! Roham szerű egyszeri tisztításba nem nagyon lehet eredményt elérni, mert alig, hogy nincs Spuri az üzemanyagba rögtön kezd gyantásodni, kormosodni, koszosodni a rendszer!
Normál adagot ajánlok a normál piros SPURI-ból minden tankoláshoz!
Így biztonságos, tiszta jármű üzemmódot produkál a SPURI.
Balesetmentes közlekedést kívánok továbbra is Önnek!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Teljesen rendben van a másfél szeres mennyiség! Csak tovább kell minden tankolásba használni! Roham szerű egyszeri tisztításba nem nagyon lehet eredményt elérni, mert alig, hogy nincs Spuri az üzemanyagba rögtön kezd gyantásodni, kormosodni, koszosodni a rendszer!
Normál adagot ajánlok a normál piros SPURI-ból minden tankoláshoz!
Így biztonságos, tiszta jármű üzemmódot produkál a SPURI.
Balesetmentes közlekedést kívánok továbbra is Önnek!
Tisztelettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások