A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációA héten vásároltam második autónak egy 1.6-os automata váltós Golfot. A benne lévő benzinnel mentem vele kb. 200 km-t, amikor jelzett a lámpa, hogy irány lassacskán tankolni. Begurultam a szokásos MOL benzinkútra, teletankoltam, majd 1 km után motor remeg, fordulatszám ingadozik. - Király, injektor eltömítődött, 1 henger leállt - gondoltam. Valószínűleg sokat állt és összegyűlt a trutyi a tankban. Hazazötyögtem vele, majd következő nap hívom ismerősöm, hogy kellene injektortisztító. - Van Spurim - Jó, kipróbálom. Este beletettem a tankba, reggel indítom a kocsit - kicsit füstöl, remeg továbbra is, majd egyre csökken az a fordulatszám tartomány ahol remeg az autó, és el is tűnt 15 - 20 km után a jelenség. 😀
Legutóbbi hozzászólások