Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.04.04. 18:22
Tisztelt Solymosi Úr!

Igen, jó! Röviden!

Hosszabban pedig, a magas nyomású dízel és a SPURI relációját olvashatja a főoldalról egészen a lap alján! Az legalsó cikk! Minden benne van!
Címe: Spuri üzemanyag adalék a magasnyomású dízelmotorokba!

A lényeg, pedig mindig ugyanaz! A minőségivé adalékolt üzemanyag létkérdés minden járműbe!

Egyéb iránt a mai világba a dízel járművek kb fele már korszerű ilyen típusú jármű!
Mindenkinél bevált eddig!
Ön is használja megelégedéssel!
Köszönöm kérdését!
További biztonságos közlekedést kívánok!
Tisztelettel, Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft