A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Róbert!
Fordítva van bizony, nem csoda, bizony mindkettőt növeli a SPURI.
Ez konkrétan így van! Növeli az oktánszámot is és a cetánszámot is! A kettő ugyanis nem ellentéte, sőt nem is reciproka egymásnak!
A működési mechanizmusa egy attraktív konfigurációval oldottuk meg! Másrészt
a cetánszám és az oktánszám csak egy jellemzője az üzemanyagoknak. Ennél van 16db fontosabb paraméter is! Lásd termékek menüpont alatt.
Például a növényi olajok cetánszáma 60 fölött kezdődnek! Mégis lusta tőle az autó és elkopik!
Vagy az etanol oktánszáma, még 15% benzinnel is 105. Mégsem megy tőle rendesen az autó. Sőt gyengébb! Azért, mert a többi 17 jellemzője nagyon gyenge! Lásd a cikket a bioetanol és a SPURI-ról a főoldalon a lap alján.
Azt nem tudni mennyivel növeli, mert a donor üzemanyag összetételétől függ. Valamint mennyiről indulunk, és mennyi hulladék anyag van az üzemanyagba, ami nem odavaló!
Biztosan tudja, hogy egy csomó ipari hulladékot apránként belekevernek, még ha, rákkeltő is mint pld az anilin. Mértünk az elmúlt évben is majd 1%-ot is!
Gratulálunk Multi külföldi barátainknak! Éljenek a gyerekeink! Nem is írom tovább, mert elég, ha mi tudjuk! Úgy sincs mit tenni! Jogállamba persze lenne!
Majd, ha nem leszünk a nyugat gyarmata, és csicskája! És még fizetünk is érte! Társulási díjat fizetünk egy ember fajnak, vissza adják a felét! Azon a címen, hogy UNIÓS TÁMOGATÁS! A parasztember ezt mondaná:
IGEN, AZ ENYIMÉBÜL!
Ennyit erről dióhéjban!
További szép napot!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Fordítva van bizony, nem csoda, bizony mindkettőt növeli a SPURI.
Ez konkrétan így van! Növeli az oktánszámot is és a cetánszámot is! A kettő ugyanis nem ellentéte, sőt nem is reciproka egymásnak!
A működési mechanizmusa egy attraktív konfigurációval oldottuk meg! Másrészt
a cetánszám és az oktánszám csak egy jellemzője az üzemanyagoknak. Ennél van 16db fontosabb paraméter is! Lásd termékek menüpont alatt.
Például a növényi olajok cetánszáma 60 fölött kezdődnek! Mégis lusta tőle az autó és elkopik!
Vagy az etanol oktánszáma, még 15% benzinnel is 105. Mégsem megy tőle rendesen az autó. Sőt gyengébb! Azért, mert a többi 17 jellemzője nagyon gyenge! Lásd a cikket a bioetanol és a SPURI-ról a főoldalon a lap alján.
Azt nem tudni mennyivel növeli, mert a donor üzemanyag összetételétől függ. Valamint mennyiről indulunk, és mennyi hulladék anyag van az üzemanyagba, ami nem odavaló!
Biztosan tudja, hogy egy csomó ipari hulladékot apránként belekevernek, még ha, rákkeltő is mint pld az anilin. Mértünk az elmúlt évben is majd 1%-ot is!
Gratulálunk Multi külföldi barátainknak! Éljenek a gyerekeink! Nem is írom tovább, mert elég, ha mi tudjuk! Úgy sincs mit tenni! Jogállamba persze lenne!
Majd, ha nem leszünk a nyugat gyarmata, és csicskája! És még fizetünk is érte! Társulási díjat fizetünk egy ember fajnak, vissza adják a felét! Azon a címen, hogy UNIÓS TÁMOGATÁS! A parasztember ezt mondaná:
IGEN, AZ ENYIMÉBÜL!
Ennyit erről dióhéjban!
További szép napot!
Üdvözlettel!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások