A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációT. Farkas Kálmán!
Nem jól fogalmaztam, a cetán/oktánszám kérdés volt az, ami elsőre beugrott.
Kicsit tisztábban látok, bár tribológus nem lettem 🙂
Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást!
Üdv
Róbert
Nem jól fogalmaztam, a cetán/oktánszám kérdés volt az, ami elsőre beugrott.
Kicsit tisztábban látok, bár tribológus nem lettem 🙂
Mindenesetre köszönöm a felvilágosítást!
Üdv
Róbert
Legutóbbi hozzászólások