Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
M Roland M Roland írta ekkor 2014.04.08. 15:48
Jó napot kivánok
Én 3literes diesel bmw-be használok kék spurit. A kérdésem az lenne hogy én normál körülmények között használom az autót semmi ugymond "széttaposás stb". De ugye simán lehet használni a kék spurit ettől függetlenül mert ugy értelmezem hogy még több dologgal tud többet mint a piros spuri.
Köszönöm válaszát
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft