A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJó napot kivánok
Én 3literes diesel bmw-be használok kék spurit. A kérdésem az lenne hogy én normál körülmények között használom az autót semmi ugymond "széttaposás stb". De ugye simán lehet használni a kék spurit ettől függetlenül mert ugy értelmezem hogy még több dologgal tud többet mint a piros spuri.
Köszönöm válaszát
Én 3literes diesel bmw-be használok kék spurit. A kérdésem az lenne hogy én normál körülmények között használom az autót semmi ugymond "széttaposás stb". De ugye simán lehet használni a kék spurit ettől függetlenül mert ugy értelmezem hogy még több dologgal tud többet mint a piros spuri.
Köszönöm válaszát
Legutóbbi hozzászólások