A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációOlvastam a 2t ről irtakat hát meggyőzött.én is használtam.jelenleg spuri van benne mert ajánklották ez használ a magas nyomású rendszernek????
Kérdésem lenne hogy az agr levakítás okozhat e kárt??(mondeo tdci) TURBONAK ??? mivel tulnyonás van ugye a katalizátor és a kipuff torok között ugye az egr nyomásmentesít mivel csak gyorsításkor zár.Ha le van vakítva nem terheli a turbó tengelyt????Megköszönném a válaszokat
Kérdésem lenne hogy az agr levakítás okozhat e kárt??(mondeo tdci) TURBONAK ??? mivel tulnyonás van ugye a katalizátor és a kipuff torok között ugye az egr nyomásmentesít mivel csak gyorsításkor zár.Ha le van vakítva nem terheli a turbó tengelyt????Megköszönném a válaszokat
Legutóbbi hozzászólások