Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
andocs attila andocs attila írta ekkor 2014.04.09. 19:03
Olvastam a 2t ről irtakat hát meggyőzött.én is használtam.jelenleg spuri van benne mert ajánklották ez használ a magas nyomású rendszernek????
Kérdésem lenne hogy az agr levakítás okozhat e kárt??(mondeo tdci) TURBONAK ??? mivel tulnyonás van ugye a katalizátor és a kipuff torok között ugye az egr nyomásmentesít mivel csak gyorsításkor zár.Ha le van vakítva nem terheli a turbó tengelyt????Megköszönném a válaszokat
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft