A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Andocs Attila!
A kétütemű olajról írtakat, csak ilyen hosszabban taglalva lehet következetesen, járműtechnikailag értelmezni.
Ugyanez a helyzet az EGR szelep levakolással. Ezek a nyomáselméletek és egyéb következtetések nem így működnek a járműben. Ahány autó, annyi típusú geometria és elektronika jellemzi. A nyomásviszonyok pedig pláne változóak. Mikor zár, mikor nyit, milyen nyomások, hova alakulnak ki, mikor van nyomás után hirtelen vákuum, és ez mit okoz. Ezt bonyolult lenne itt és most leírni, ugyanis ezekről a léglengésekről több könyvet írtak már.
Rövidre zárva, összegezhetem, hogy pozitívan hat az EGR szelep levakolása az egész járműrendszerre akkor, ha annak az elektronikai alapját is, ha szükséges, átprogramozzák. A turbó pedig ugyanolyan alkatrész, mint a többi, ha a kipufogógáz tökéletesen tiszta, és a tervezett működési mechanizmussal dolgozik, akkor nincs semmi probléma.
Erről gondoskodik a SPURI!
Megjegyezném még, hogy a nyomásmentesítést az EGR nem látja el, figyelemmel borzasztó kis mennyiségű füstgázzal. Ezt a turbó melletti járattal, szeleppel oldják meg. A gyorsításhoz pedig, ami egy terheléses, magas fordulat, visszatartó erővel, nem sok jelentősége van számítástechnikailag az EGR szelepnek. Bár elméleteket lehet felállítani, de teljesen felesleges a gyári programozások miatt. A járművek úgy vannak beállítva, hogy tág határok között a kipufogógáz káros anyag kibocsátásához legközelebbi értékeket érje el a motor. Ehhez párosul a motorkonstrukcióból eredő, kihozható legmagasabb teljesítmény és nyomaték.
Ha folyamatosan használja a SPURI üzemanyag adalékunkat, akkor nem kell törődnie az EGR levakolásával, a jármű újraprogramozásával, hisz mi azért vagyunk, hogy a legjobb minőségű üzemanyaggal Ön hosszú futásteljesítményt produkáljon a járművével.
További biztonságos autózást kívánok,
tisztelettel: Farkas Kálmán
A kétütemű olajról írtakat, csak ilyen hosszabban taglalva lehet következetesen, járműtechnikailag értelmezni.
Ugyanez a helyzet az EGR szelep levakolással. Ezek a nyomáselméletek és egyéb következtetések nem így működnek a járműben. Ahány autó, annyi típusú geometria és elektronika jellemzi. A nyomásviszonyok pedig pláne változóak. Mikor zár, mikor nyit, milyen nyomások, hova alakulnak ki, mikor van nyomás után hirtelen vákuum, és ez mit okoz. Ezt bonyolult lenne itt és most leírni, ugyanis ezekről a léglengésekről több könyvet írtak már.
Rövidre zárva, összegezhetem, hogy pozitívan hat az EGR szelep levakolása az egész járműrendszerre akkor, ha annak az elektronikai alapját is, ha szükséges, átprogramozzák. A turbó pedig ugyanolyan alkatrész, mint a többi, ha a kipufogógáz tökéletesen tiszta, és a tervezett működési mechanizmussal dolgozik, akkor nincs semmi probléma.
Erről gondoskodik a SPURI!
Megjegyezném még, hogy a nyomásmentesítést az EGR nem látja el, figyelemmel borzasztó kis mennyiségű füstgázzal. Ezt a turbó melletti járattal, szeleppel oldják meg. A gyorsításhoz pedig, ami egy terheléses, magas fordulat, visszatartó erővel, nem sok jelentősége van számítástechnikailag az EGR szelepnek. Bár elméleteket lehet felállítani, de teljesen felesleges a gyári programozások miatt. A járművek úgy vannak beállítva, hogy tág határok között a kipufogógáz káros anyag kibocsátásához legközelebbi értékeket érje el a motor. Ehhez párosul a motorkonstrukcióból eredő, kihozható legmagasabb teljesítmény és nyomaték.
Ha folyamatosan használja a SPURI üzemanyag adalékunkat, akkor nem kell törődnie az EGR levakolásával, a jármű újraprogramozásával, hisz mi azért vagyunk, hogy a legjobb minőségű üzemanyaggal Ön hosszú futásteljesítményt produkáljon a járművével.
További biztonságos autózást kívánok,
tisztelettel: Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások