A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Attila, nekunk eddig minden mondeo tdci egr-je le volt dugozva. Most a legutolso euro 4-es 2,2 tdci MK4-es is ami meg hibakodot sem dob ra. Erdekes a regebbi MK3-as mondik dobtak hibakodot: Euro 3-as 2,2 tdci es Euro 4-ben mar mindegyik, de semmi mas gondot nem okoz. Csak segit a motornak es a rendszernek a spurival egyutt a tisztabb egeshez! En javaslom a dugozast. Vizsgan meg siman atmegy, mert a korom meg alacsonyabb lesz es a reszecskeszuro is ritkabban regeneral! Udv, Bela
Legutóbbi hozzászólások