A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Kalman,
Teszteltek valaha olaj adalekot? Olvasok itt keramiasrol, teflonosrol, stb. Van ezeknek ertelme? Adok a velemenyere es en inkabb maradok a jol bevalt rendszeres olajcserenel es a jo minosegu olajoknal, de hatha Ön maskent latja. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Teszteltek valaha olaj adalekot? Olvasok itt keramiasrol, teflonosrol, stb. Van ezeknek ertelme? Adok a velemenyere es en inkabb maradok a jol bevalt rendszeres olajcserenel es a jo minosegu olajoknal, de hatha Ön maskent latja. Koszonettel es tisztelettel, Bela
Legutóbbi hozzászólások