Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI Kft SZAKI Kft írta ekkor 2014.04.10. 19:11
Kedves Béla!

Először is köszönöm segítségét a márkatársnak adott tanácsért! Bizonyára hasznos lesz neki!

Igen, olajok, mi is a helyzet!
Nem szeretek ezekről nyilatkozni! Csupán azt mondhatom, hogy én a járműveimet hogyan szervizelem.
Én semmit nem öntök bele a motorolajba, lévén egy olyan gyártó, amit ismerek személyesen. Ez a FUCHS olaj. Nekem extrém terhelésre is bizonyított. Ahol a többi neves gyártó versenyolajai szétszakadtak, megégtek, ott a FUCHS még el sem színeződött. A TYPE-R olajpálcáról még egy verseny után sem tudtuk leolvasni az olajszintet, mert olyan kristály tiszta volt a folyadék!
Jelzem Lengyelországba is gyártják, de ez nem olyan jó! Sőt, határozottan GAGYI!
Ha erről többet szeretne tudni, és a beszerzéséről is, akkor a baloldalt alul találja a Formel kft-t Szekszárdról. Itt Önt tájékoztatni fogja Orbán Árpád Úr személyesen! Kattintson a kis olajkannára és jön a honlapjuk! Monja el, hogy Farkas Kálmán ajánlotta!
További Biztonságos Autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft