A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Béla!
Először is köszönöm segítségét a márkatársnak adott tanácsért! Bizonyára hasznos lesz neki!
Igen, olajok, mi is a helyzet!
Nem szeretek ezekről nyilatkozni! Csupán azt mondhatom, hogy én a járműveimet hogyan szervizelem.
Én semmit nem öntök bele a motorolajba, lévén egy olyan gyártó, amit ismerek személyesen. Ez a FUCHS olaj. Nekem extrém terhelésre is bizonyított. Ahol a többi neves gyártó versenyolajai szétszakadtak, megégtek, ott a FUCHS még el sem színeződött. A TYPE-R olajpálcáról még egy verseny után sem tudtuk leolvasni az olajszintet, mert olyan kristály tiszta volt a folyadék!
Jelzem Lengyelországba is gyártják, de ez nem olyan jó! Sőt, határozottan GAGYI!
Ha erről többet szeretne tudni, és a beszerzéséről is, akkor a baloldalt alul találja a Formel kft-t Szekszárdról. Itt Önt tájékoztatni fogja Orbán Árpád Úr személyesen! Kattintson a kis olajkannára és jön a honlapjuk! Monja el, hogy Farkas Kálmán ajánlotta!
További Biztonságos Autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Először is köszönöm segítségét a márkatársnak adott tanácsért! Bizonyára hasznos lesz neki!
Igen, olajok, mi is a helyzet!
Nem szeretek ezekről nyilatkozni! Csupán azt mondhatom, hogy én a járműveimet hogyan szervizelem.
Én semmit nem öntök bele a motorolajba, lévén egy olyan gyártó, amit ismerek személyesen. Ez a FUCHS olaj. Nekem extrém terhelésre is bizonyított. Ahol a többi neves gyártó versenyolajai szétszakadtak, megégtek, ott a FUCHS még el sem színeződött. A TYPE-R olajpálcáról még egy verseny után sem tudtuk leolvasni az olajszintet, mert olyan kristály tiszta volt a folyadék!
Jelzem Lengyelországba is gyártják, de ez nem olyan jó! Sőt, határozottan GAGYI!
Ha erről többet szeretne tudni, és a beszerzéséről is, akkor a baloldalt alul találja a Formel kft-t Szekszárdról. Itt Önt tájékoztatni fogja Orbán Árpád Úr személyesen! Kattintson a kis olajkannára és jön a honlapjuk! Monja el, hogy Farkas Kálmán ajánlotta!
További Biztonságos Autózást kívánok!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások