Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
KKK KKK írta ekkor 2004.08.01. 17:00
Tisztelt Szaki Kft.!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, de a csomagolással és adagolással már egyáltalán nem.Hiába van hosszú nyaka a flakonnak, mire letolom a tanknyílás visszacsapó reteszén keresztül, már orrán-száján folyik mindenfelé, ráadásul ha kézre is kerül, fél napig bűzlik lemoshatatlanul.Így adagolni sem lehet pontosan.Arra gondolok, egy szűk, spriccelő nyílás kellene a flakonra, amiből csak akkor jön az anyag, ha a flakont megnyomják.
Üdvözlettel!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft