A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft.!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, de a csomagolással és adagolással már egyáltalán nem.Hiába van hosszú nyaka a flakonnak, mire letolom a tanknyílás visszacsapó reteszén keresztül, már orrán-száján folyik mindenfelé, ráadásul ha kézre is kerül, fél napig bűzlik lemoshatatlanul.Így adagolni sem lehet pontosan.Arra gondolok, egy szűk, spriccelő nyílás kellene a flakonra, amiből csak akkor jön az anyag, ha a flakont megnyomják.
Üdvözlettel!
Nagyon elégedett vagyok a termékkel, de a csomagolással és adagolással már egyáltalán nem.Hiába van hosszú nyaka a flakonnak, mire letolom a tanknyílás visszacsapó reteszén keresztül, már orrán-száján folyik mindenfelé, ráadásul ha kézre is kerül, fél napig bűzlik lemoshatatlanul.Így adagolni sem lehet pontosan.Arra gondolok, egy szűk, spriccelő nyílás kellene a flakonra, amiből csak akkor jön az anyag, ha a flakont megnyomják.
Üdvözlettel!
Legutóbbi hozzászólások