A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm a válaszokat. Spurit mindenképp használni fogom, szeretném megóvni a magasnyomású rendszert mivel nálunk kapható gázolaj minősége nemépp megfelelő.BESZÉLHETÜNK PRÉMIUM AVAGY NORMÁL üzemanyagról .Sajnos nemépp azt kapod amit veszel.A finomítóból megvett üzemanyagot a kutak adalékolják mivel nem a kész jóminőségű üzemanyagot veszik mert kicsi lenne a haszonkucs tehát gyengébb minőséget adalékokkal turbózzák fel.Csak a bibi hogy a gázolajba keverendő kopásgátló adalékot sem mindig teszik bele inkább fűalatt eladják ezt látván megingott a bizalmam HOL TANKOLJAK ???? Csoda hogy tönkremennek a rendszerek mi meg szívunk.....Szerintem sokan tapasztalták egy osztrák tankolás után szinte fellélegzik az autó csodálkozunk hogy de jól megy.
Legutóbbi hozzászólások