A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMég eggy kérdésem lenne a dugózással kapcsolatban.Mikor ledugóztam sokkal hangosab a turbóm jobban fütyül.Alapjáraton is öblösebb a fogyasztásom 0.5 rel kevesebb ami jó,egy gram kormot nem dob gyorításkor csak a hangja érdekes ezért kérdeztem nem lehet később ebből baj.Nem ismerek olyat aki ledugózva kb 100 e km elment ha ti igen benne hagyom.
Legutóbbi hozzászólások