Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
attila attila írta ekkor 2014.04.11. 22:29
Még eggy kérdésem lenne a dugózással kapcsolatban.Mikor ledugóztam sokkal hangosab a turbóm jobban fütyül.Alapjáraton is öblösebb a fogyasztásom 0.5 rel kevesebb ami jó,egy gram kormot nem dob gyorításkor csak a hangja érdekes ezért kérdeztem nem lehet később ebből baj.Nem ismerek olyat aki ledugózva kb 100 e km elment ha ti igen benne hagyom.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft