A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Attila!
A hangnak nem szabad változnia! Pláne, ha vékony alu vaktömítéssel oldják meg az autó szerelők. Ezt mint a klingerit tömítést kivágják, de a közepét nem. A donor anyag pld nálam a VW-nél egy fém sörösdoboz oldala kiegyenesítve. A kőbányai világos kisimított oldalfala teljesen finom hozzá! Ahány jármű, annyi geometria létezik, ebbe nem tudok tanácsot adni!
Félretéve a viccet, nem dugót kell használni! A turbó és az EGR átengedett mennyisége nem jelentős. Semmi gondja nem lesz tőle!
Örül a motor, hogy nem a saját mocskában fürdik, amit egyszer már kiköhögött! Ez biztos! És minél kopottabb a motor, minél gyengébb a kompressziója annál nagyobb a kipugóba visszaáramló szilárd trutymó, ami hosszú szánláncú szénhidrogének és korom elegye. Tuti kis csiszoló, koptató anyag az biztos!
Ez a valóság, de fogyasztói társadalomba élünk! Kopjon el, és vegyen másikat a balek tulaj!
Mert nem gondozta!
Egyéb iránt a levakolást úgy kell végezni, hogy egyéb érzékelőt, vagy más alkatrész elemet ne is érintsen! Akkor semmi gond nem lehet!
Üdv! Farkas Kálmán
A hangnak nem szabad változnia! Pláne, ha vékony alu vaktömítéssel oldják meg az autó szerelők. Ezt mint a klingerit tömítést kivágják, de a közepét nem. A donor anyag pld nálam a VW-nél egy fém sörösdoboz oldala kiegyenesítve. A kőbányai világos kisimított oldalfala teljesen finom hozzá! Ahány jármű, annyi geometria létezik, ebbe nem tudok tanácsot adni!
Félretéve a viccet, nem dugót kell használni! A turbó és az EGR átengedett mennyisége nem jelentős. Semmi gondja nem lesz tőle!
Örül a motor, hogy nem a saját mocskában fürdik, amit egyszer már kiköhögött! Ez biztos! És minél kopottabb a motor, minél gyengébb a kompressziója annál nagyobb a kipugóba visszaáramló szilárd trutymó, ami hosszú szánláncú szénhidrogének és korom elegye. Tuti kis csiszoló, koptató anyag az biztos!
Ez a valóság, de fogyasztói társadalomba élünk! Kopjon el, és vegyen másikat a balek tulaj!
Mert nem gondozta!
Egyéb iránt a levakolást úgy kell végezni, hogy egyéb érzékelőt, vagy más alkatrész elemet ne is érintsen! Akkor semmi gond nem lehet!
Üdv! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások