A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMég valamit Attila!
A T4-esem garanciális 0 kilómétertől levakoltuk, plusz csip tuningot is kapott. 50%-ba húz trélert szegény, és lám most billent át a 360ezer km-en. Valamint tapossuk neki, ahogy kell!
Ez aztán a bizonyíték!
Ugye?
Ennyit dióhájban!
Üdv! Farkas Kálmán
A T4-esem garanciális 0 kilómétertől levakoltuk, plusz csip tuningot is kapott. 50%-ba húz trélert szegény, és lám most billent át a 360ezer km-en. Valamint tapossuk neki, ahogy kell!
Ez aztán a bizonyíték!
Ugye?
Ennyit dióhájban!
Üdv! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások