A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Attila,
A mi Mk3-as tdci mondeonk 80 e km-el ezelott lett ledugozva es most 225e km van benne gond nelkul szolgal! Minden eredeti meg a motornal: turbo, porlaszto, stb. Udv, Bela
A mi Mk3-as tdci mondeonk 80 e km-el ezelott lett ledugozva es most 225e km van benne gond nelkul szolgal! Minden eredeti meg a motornal: turbo, porlaszto, stb. Udv, Bela
Legutóbbi hozzászólások