A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm mégegyszer a válaszokat. teljesen kielégítőek voltak.Vissza is teszem a vak tömítést lehet hogy azért hallottam öblösebbnek mert kezdett kitisztulni a katalizátor.(Vagy csak a kételyek)Már bebeszéltem magamnak.
Legutóbbi hozzászólások