A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Kálmán!
A napokban vásároltam egy Suzuki DR125 SM -et 740km-el.10liter benzinhez 0,75dl JG-2-t adagoltam de a fogyasztás 3liter volt a gyári 2,6 helyett.A termékük jó ebben biztos vagyok mert mind a két dízel autómban használom új koruk óta:D.A motor 2009.11 havi és elég sokat állt (a km garantált).Mit tanácsol?Egy két tankolást várjak még ugyanezzel a keverési aránnyal hátha csökkeni fog?
A napokban vásároltam egy Suzuki DR125 SM -et 740km-el.10liter benzinhez 0,75dl JG-2-t adagoltam de a fogyasztás 3liter volt a gyári 2,6 helyett.A termékük jó ebben biztos vagyok mert mind a két dízel autómban használom új koruk óta:D.A motor 2009.11 havi és elég sokat állt (a km garantált).Mit tanácsol?Egy két tankolást várjak még ugyanezzel a keverési aránnyal hátha csökkeni fog?
Legutóbbi hozzászólások