A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFiat Puntóm van. 5 éves. Most vettem először Spurit. 30 literhez adtam 1 deci piros naftát és mintha egy kicsit csendesebben járna. Jobban is megy. Nem sokkal, de érezhető. Reméljük a fél liter elhasználása után még érezhetőbb lesz. 🙂
Legutóbbi hozzászólások