A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas úr!
Rendszeres olvasója vagyok az oldalnak és természetesen a Spurit is megelégedéssel használom.
Ami minden egyes bejegyzése elolvasásakor megfogalmazódik bennem, az az őszinte tenni és segíteni akarás ami az Ön és csapata munkájából és hozzáállásából árad példa nélküli. Sok magyar kutató, fejlesztő, és vállalkozó példát vehetne Önökről. Nem feltétlenül csak a profit, hanem a termék minősége és a felhasználók iránti alázata és elegédettsége is fontosnak a számukra.
Mindezt egy ilyen nehéz területen mint a mai üzemanyag gyártás és kereskedelem.
Csak gratulálni tudok és köszönjük!
Rendszeres olvasója vagyok az oldalnak és természetesen a Spurit is megelégedéssel használom.
Ami minden egyes bejegyzése elolvasásakor megfogalmazódik bennem, az az őszinte tenni és segíteni akarás ami az Ön és csapata munkájából és hozzáállásából árad példa nélküli. Sok magyar kutató, fejlesztő, és vállalkozó példát vehetne Önökről. Nem feltétlenül csak a profit, hanem a termék minősége és a felhasználók iránti alázata és elegédettsége is fontosnak a számukra.
Mindezt egy ilyen nehéz területen mint a mai üzemanyag gyártás és kereskedelem.
Csak gratulálni tudok és köszönjük!
Legutóbbi hozzászólások