A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Szaki Kft!
Több észrevételt is olvastam a felhasználóktól, hogy igény volna a tankoláshoz szükséges mennyiség jobb, -pontosabb kimérése érdekében valamilyen -flakonon- lévő kis kiegészítő tartály kialakítására, melyet pl. valamelyik dermedésgátló anyag adalékolására alakított ki a gyártó.
Sajnos az Önök válaszait az üzenőfalon nem láthatjuk, pedig jó volna, talán nem írnánk ennyit erről.
Ezen felül számomra az is gond, hogy a flakon mércebeosztása sötétben a rosszabbul kivilágított kutaknál egyszerűen láthatatlan4
Ezért, illetve a mások által is felvetett problémák kiküszöbölésére kérdezem, hogy terveznek-e a flakonok jobb, -láthatóbb, -mérhetőbb adagolhatóságán változtatni a közeljövőben?
Szeretném, ha kérdésemre itt az üzenőfalon válaszolnának, hogy mások is láthassák, talán őket is érinti e probléma, illetve az Önök erre történő változtatási hajlandósága?!
További sikeres és jó fejlesztőmunkát kívánok, mindannyiunk közös megelégedettségére!
Több észrevételt is olvastam a felhasználóktól, hogy igény volna a tankoláshoz szükséges mennyiség jobb, -pontosabb kimérése érdekében valamilyen -flakonon- lévő kis kiegészítő tartály kialakítására, melyet pl. valamelyik dermedésgátló anyag adalékolására alakított ki a gyártó.
Sajnos az Önök válaszait az üzenőfalon nem láthatjuk, pedig jó volna, talán nem írnánk ennyit erről.
Ezen felül számomra az is gond, hogy a flakon mércebeosztása sötétben a rosszabbul kivilágított kutaknál egyszerűen láthatatlan4
Ezért, illetve a mások által is felvetett problémák kiküszöbölésére kérdezem, hogy terveznek-e a flakonok jobb, -láthatóbb, -mérhetőbb adagolhatóságán változtatni a közeljövőben?
Szeretném, ha kérdésemre itt az üzenőfalon válaszolnának, hogy mások is láthassák, talán őket is érinti e probléma, illetve az Önök erre történő változtatási hajlandósága?!
További sikeres és jó fejlesztőmunkát kívánok, mindannyiunk közös megelégedettségére!
Legutóbbi hozzászólások