A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszönöm válaszukat, készítek majd valamelyik boltban képet az említett flakonról és elküldöm, talán megoldható lesz valami hasonló megoldás.
A válaszukban leírtak érthetőek, de a flakon kalibrációjának sötétre festését biztos meg lehetne oldani, akár különösebb kiadás nélkül is, nekünk felhasználknak mégis nagy segítség lenne.
A válaszukban leírtak érthetőek, de a flakon kalibrációjának sötétre festését biztos meg lehetne oldani, akár különösebb kiadás nélkül is, nekünk felhasználknak mégis nagy segítség lenne.
Legutóbbi hozzászólások