Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2004.08.25. 16:00
Köszönöm válaszukat, készítek majd valamelyik boltban képet az említett flakonról és elküldöm, talán megoldható lesz valami hasonló megoldás.
A válaszukban leírtak érthetőek, de a flakon kalibrációjának sötétre festését biztos meg lehetne oldani, akár különösebb kiadás nélkül is, nekünk felhasználknak mégis nagy segítség lenne.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft