Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
1213 1213 írta ekkor 2004.08.30. 14:00
Üdvözlök minden olvasót és érdeklődőt! érdeklődni szeretnék,hogy a suzuki Swift 1,3-as 1994-es autóm mindig ránt egy nagyot,ha egy kicsit megmozdítom a lábam a gázon.Akár gázt adok,akár gázt veszek el.Az injektor dugulása okozhat-e ilyen galibát? A Spuri adalék szerintetek megoldást nyújtana benne? A választ előre is köszönöm! Tisztelettel!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft