A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlök minden olvasót és érdeklődőt! érdeklődni szeretnék,hogy a suzuki Swift 1,3-as 1994-es autóm mindig ránt egy nagyot,ha egy kicsit megmozdítom a lábam a gázon.Akár gázt adok,akár gázt veszek el.Az injektor dugulása okozhat-e ilyen galibát? A Spuri adalék szerintetek megoldást nyújtana benne? A választ előre is köszönöm! Tisztelettel!
Legutóbbi hozzászólások