A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGyermekeim a Spuriban! Nekünk a traktorok, az autó és a motorbicaj is Spurival megy. Aki nem tesz Spurit az üzemanyagba, az nem tudja, hogy miről marad le. Csinálhatnátok egy spéci Spurit benzines motorokhoz!
Vagy külön szedhetnétek a benzines Spurit a diesel-től!
Vagy külön szedhetnétek a benzines Spurit a diesel-től!
Legutóbbi hozzászólások